YORUM KÖŞESİ

Günümüz teknolojilerin en üstünlerinden sayılan lazer epilasyon ile ilgili merak edilenleri, endişeleri ve beklentileri sizin dilinizden, sizin bakış açınızdan bilgilerinize sunmayı bir görev bildik. Değerli Görüşlerini bildirip, memnuniyetlerini belirten ve aşağıda yer veremediğimiz tüm müşterilerimize teşekkür ederiz…
(müşterilerimize ait özel bilgiler kendilerinin onay verdiği ölçüde yayınlanmıştır)

B.B 28 yaşında Kadın, İngilizce öğretmeni :
Lazer epilasyona başlamadan önce konuyla ilgili bir çok uzmanla görüştüm. Hepsinin ortak görüşü uygulamayı yapacak kişilerin bu işin uzmanı olmaları ve kullanılan cihazların etkisinin önemli olduğu yönündeydi. Sante Lazer de kullanılan cihazların etkili ve ağrısız olduğunu, merkezdeki hekimlerin uygulamalarından ve personelin de samimiyeti ve hizmetinden çok memnun olduğumu söyleyebilirim.

İ.B 25yaşında Erkek , Yurt dışında yaşıyor:
İki kez kıl dönmesinden ameliyat olduktan sonra, doktorlarımın önerisi üzerine lazer epilasyon yaptırmaya başladım. Yaşantımı son derece olumsuz etkileyen bu rahatsızlığımdan lazer epilasyon sayesinde son derece kolay, ağrısız ve etkili bir şekilde kurtuldum.

İ.C. 19 yaşında Kadın. Danışman:
Açıkçası lazer epilasyon yaptırmaya karar vermem zor oldu. Çünkü bu konuda bir takım endişelerim vardı. Bu nedenle çok kapsamlı bir araştırma yaptım. Sante Lazer’de aradığım güveni, samimiyeti ve hijyeni buldum. Lazer epilasyon yaptırmayı düşünenlere önerim bu hususlara dikkat etmeleri olacaktır.

M.Y.B 45 yaşında, ev hanımı:
Menapoz döneminden sonra lazer epilasyondan daha kısa sürede sonuç alabileceğimi sante lazerdeki uzmanlar belirtmişlerdi. Fakat buna rağmen 1.seanstan sonra tüylerimdeki %50 azalma benim için gerçekten şaşırtıcı oldu.

F.K 20 yaşında kadın, çalışmıyor:
Sante Lazere gelmeden önce pendikten kadıköy’e kadar bir çok merkezle görüştüm. Her birinde kullanılan teknoloji , çalışma koşulları ve ortamı farklı farklıydı. Öncelikle pendikte böyle bir merkezin olması beni gerçekten sevindirdi. Burayı tercih etme nedenlerimden biri ulaşım kolaylığı olmakla birlikte öncelikli tercih sebebim ticari kaygılarla yanlış bilgilendirilmemiş olmamdır. Ayrıca uygulamalarımı yapan doktorların bu konuda ki uzmanlığı ve hissettirdikleri güven de benim için son derece önemliydi.

A.K 25 yaşında kadın , makine ressamı:
Sante Lazerle bir arkadaşım tavsiyesiyle tanıştım ve sadece birkaç seanstan sonra benim için ciddi sorun haline gelmiş olan tüylerimden kurtuldum. Lazer epilasyon için başka bir şehirden gelmek durumunda kalsam dahi, elde ettiğim sonuç için her şeye değer diyebilirim…

B.K. 23 yaşında kadın, öğrenci:
Hormon rahatsızlığım dolayısıyla özellikle yüz bölgemde ciddi anlamda tüylenme oluşmuştu. Uyguladığım, denediğim hiçbir şey beni o kadar olumsuz etkileyen o tüylerimden kurtulmamı sağlayamadı. Psikolojimin ciddi anlamda bozulduğunu ve yaşadığım şeylerin tüm hayatımı olumsuz etkilediğini söyleyebilir. Doktorlarımın önerisi üzerine lazer epilasyon yaptırmaya başladım. İlaç tedavisiyle birlikte inanılmaz iyi sonuç aldım. Hormonel soruna bağlı tüylenme yaşayanlara önerim ; ilaç tedavisiyle birlikte lazer epilasyon yaptırmaları ve asla umutsuzluğa kapılmamaları olacaktır. Bence lazer epilasyon teknolojinin insanlığa en güzel kazanımlarından biri..

S.R 27 yaşında erkek, satış temsilcisi:
Artık erkeklerde dış görünüşlerine özen gösteriyorlar. Ben işim dolayısıyla biraz daha fazla özen göstermek durumundayım. Baylar için birçok güzellik merkezi var ama lazer epilasyon yaptırabileceğim güvenli ve kaliteli bir merkez bulmam zor olmuştu. Çünkü bir çok güzellik merkezi sadece bayanlara hizmet veriyordu. (Ayrıca artık güzellik salonu v.s gibi yerlerde lazer epilasyon hizmeti yasaklanmış, bunu da yeni öğrenmiş bulunmaktayım). Bu nedenle bir çok kez vazgeçmeyi bile düşündüm fakat Sante Lazer bir sağlık kurumu olarak, endişelerimden sıyrılmamı ve kendimi rahat hissetmemi sağlamıştır. Teşekkürler… 

H.A K. Kadın,38 Yaşında Mali Müşavir:
Vücut bölgesi için yaptırdığım lazer epilasyon uygulaması, 2. Seanstan sonra yüksek oranda etki gösterdi. 3. Seanstan sonra da başlangıçta bahsedildiği gibi, azalmaya bağlı olarak fiyat indirimleri de yapıldı. Güven veren, etik anlayışa sahip bir kurum. Yeniden teşekkürler…

Z.T Erkek, 45 yaşında Esnaf:
Sakal üstü için uygulamaya başlamıştım fakat uygulamadan önce kılların kızıl-siyah karışık oldukları ve etkili olamayabileceği bilgisi verilmişti. Yine de denemek istedim. Sonuç tam olarak doktor hanımın istediği gibi olmadığı için, uygulamayı bırakmamı tavsiye ettiler. Bu kadar senedir aynı istikrarla çalışmak ve lazer dendiğinde akla gelen ilk isim olmak, ancak böyle güven vererek gerçekleşebilir.

Ö.G Erkek, 23 yaşında Öğrenci:
Ben en çok yapılan öğrenci indirimini beğendim. Öğretmenlere ve sağlık mensuplarına da aynı uygulama yapılıyormuş, bilginize…

K.Y Kadın, 35 yaşında Dermatolog:
Lazer teknolojisi; epilasyon dahil birçok alanda güvenle kullanılan, tedaviyi hızlandıran ve başarı oranını arttıran bir teknolojidir. Epilasyon amaçlı lazer sistemlerinin oluşturabilecekleri komplikasyonlardan kaçınmak için, uygulamanızı mutlaka bir sağlık kuruluşunda (ve tabi bulursanız bir hekim tarafından uygulamanın yapıldığı bir sağlık kuruluşunda) yaptırınız.

E.F Kadın, 26 yaşında Ev hanımı:
Sante Lazer’i, geçerken yani sadece tabelayı görüp bilgi almak için içeriye girmekle keşfetmiş bulunmaktayım. Daha öncesinde birçok faklı yerle görüştüğüm için birçok şeyi biliyorum sanıyordum ama bilmediğim ve bilmem gerek her şey hakkında detaylı bilgi verilince ne kadar az bilgi sahibi olduğumu öğrenmiş oldum. Dikkat çekici en önemli özellikler; içerisinin bir sağlık kurumuna yakışır şekilde temiz olması, doktorun sadece diplomasının değil kendisinin de orada bulunması ve hatta uygulamayı bizzat yapması ve randevu sisteminin düzenli işleyişidir. Biraz gidip gelmek zor olduğu için, tek eksik İstanbul Avrupa yakasında bir şubesinin olmamasıdır.

Z.Ç Erkek, 37 yaşında inşaat mühendisi:
Sante Lazer, erkek kuaföründe ağda bile yaptıramayan biri olarak, gidip görüşmekten bile çekindiğim fakat sonrasında erkek müşteri oranının %40 civarında olduğunu öğrenip rahatladığım kurumdur. Memnuniyetimi kuaförüme bildirmemle birlikte sayısız müşteri yönlendirdik, sanırım oran bir hayli yükselmiştir.